До Дня Збройних Сил України, який відзначається 6 грудня, наукова бібліотека підготувала стендову фотовиставку «Жити гідно всупереч долі», яка представлена на І поверсі головного корпусу університета.

Це світлини та історії українських захисників – бійців та волонтерів, поранених на сході України. Колишні студенти, службовці, професійні військові, вчителі, винороби, були поранені на війні і тепер починають нове життя.

Відважні воїни стали інвалідами, але не втратили сили духу і своїм прикладом надихають українців. Про цих людей можна сказати одним словом – гідність. Жити гідно, тому що – людина. І інвалідність тому не може стати перешкодою. Жити гідно є правом людини, яке закріплено в різних міжнародних документах, зокрема, в Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю.

Історії цих героїв є для нас уроком мужності, життєлюбства, сили духу. Ми повинні брати з таких людей приклад, адже вони показують, як потрібно ставитися до життєвих проблем, як потрібно жити, любити та захищати свою Батьківщину.

За нашу рідну Україну,

Що зберегли за всі віки –

Низький уклін і тричі «СЛАВА!»

Українські захисники!