Цього навчального року за підтримки Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області» за участю UHBDP у Таврійському державному агротехнологічному університеті розпочав роботу «Бізнес-інкубатор ТДАТУ».

На відкритті були присутні перший проректор ТДАТУ Олександр Скляр, перший заступник міського голови Ірина Рудакова, декан факультету економіки та бізнесу Сергій Карман, заступник директора департаменту економічного розвитку і торгівлі ЗОДА Вікторія Самусь, генеральний директор державної організації “Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області” Володимир Степаненко.

До всіх з привітальним словом звернулась перший заступник міського голови Ірина Рудакова.

– Мелітополь досить активно бере участь у всіх проектах, які спрямовані на підтримку бізнесу. Бізнес-інкубатор надає можливість молоді розвиватися. А міська влада завжди підтримує такі ініціативи та проекти. Ви знаєте, що на передодні святкування 233-річчя Дня міста був прийнятий бренд Мелітополя, новий логотип. Основне гасло його “саме тут”. Тому я вам бажаю “саме тут навчатись”, “саме тут працювати”, “саме тут бути успішними”. Успіхів Вам у вашій роботі!

В свою чергу перший проректор ТДАТУ Олександр Скляр подякував міській владі та Ірині Володимирівні особисто за підтримку всіх починань, оскільки керівництво, викладацький склад та студентство ТДАТУ безпосередньо працює з міською владою для розвитку тих бізнесових направлень, які впроваджуються в місті та районі. Також Олександр Григорович побажав “Бізнес-інкубатору ТДАТУ” плідної роботи і запевнив, що реалізація проекту буде достойною.

Учасники інкубатору зможуть отримати безкоштовну підтримку власних бізнес-ініціатив та зможуть започаткувати власну справу, навчитись формувати команду та розвивати здібності лідера.

У програмі бізнес-інкубатору теоретична та практична допомога з економічних питань, маркетинг, облік та оподаткування, консультації провідних фахівців, крім того, відвідування успішних приватних підприємств та знайомство з практикою ведення бізнесу.

Викладачі та провідні фахівці допоможуть учасникам «Бізнес-інкубатору ТДАТУ» розробляти та обґрунтовувати реальні бізнес-плани, які стануть основою для перетворення ідеї у реальний бізнес. У подальшому учасники матимуть змогу презентувати власні бізнес-плани у конкурсах стартапів з метою отримання реальної грантової підтримки та залучення потенційних інвесторів для розвитку власної справи.

Учасники проекту розповіли, що прагнуть організувати власний бізнес для набуття економічної незалежності, а також мають за мету отримати фінансову підтримку для втілення власних ідей та мрій у життя.

Долучитись до учасників проекту можуть всі, хто бажає започаткувати власний бізнес, отримати безкоштовну підтримку фахівців. Для отримання детальної інформації звертайтесь за телефоном/viber 097-994-33-64 або на сторінку «Бізнес-інкубатора ТДАТУ» у соціальній мережі  facebook.com/bimelitopol/