Безымянный«Я – Супер Зірка», – саме під такою назвою з 7 по 13 грудня у Бердянську проходить Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв і талантів.

Засновником та організатором цього конкурсу є фестивальний центр Super Star, який цього року вже втретє зібрав навколо себе талановитих учасників різних вікових категорій з різних куточків України, Молдови та Грузії. Вони змагалися у номінаціях: вокал, хореографія, театральне мистецтво та художнє слово, інструментальний жанр. Оцінювали конкурсантів журі, до складу якого увійшли Заслужені діячі мистецтв України та Грузії.

Спробувати свої сили і долучитися до команди конкурсантів вирішив і наш вокальний колектив «Golden Voice» Центру культури і дозвілля Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, керівник Олена Дорошенко. У вокальному жанрі була досить жорстка конкуренція, але нашим дівчатам це не стало на заваді. З понад 150 учасників конкурсу вони отримали дві винагороди. Гран-прі – дует Олена Дорошенко та Кіра Черничко. Лауреат I премії – студентка факультету АТЕ Усніє Мамутова.

Вітаємо наших учасниць з перемогою і бажаємо подальших успіхів на творчій ниві. На згадку про участь у фестивалі-конкурсі переможці отримали дипломи та кубки, а керівника вокального колективу «Golden Voice» Олену Дорошенко нагородили Всеукраїнським посвідченням та медаллю «За відданість справі».

Центр культури і дозвілля