18-19 листопада 2017 року на базі кафедри фізичного виховання і спорту відбувся традиційний XI Всеукраїнський турнір з вільної боротьби на призи ТДАТУ за підтримки ректора ТДАТУ, д.т.н., професора Кюрчева В.М. В змаганнях прийняло участь біля 120 чоловік, зокрема 8 майстрів спорту з вільної боротьби, з 15 команд, серед яких в гості до нашого навчального закладу завітали команди з Молдови, Херсона, Одеси, Миколаєва, Дніпра, Маріуполя, Запоріжжя та Бердянська.

Наші студенти-борці показали досить високий рівень підготовки в цьому важкому з технічної точки зору виді спорту і зайняли високі місця в своїх вагових категоріях.

І місце – Кисельова Катерина (21 ПТ) в ваговій категорії 75 кг.

ІІІ місце – Чепель Юрій (15 МБАІ) в ваговій категорії 70 кг.

ІІІ місце – Аянот Андрій (12 АІ) в ваговій категорії 74 кг.

ІІІ місце – Дехтяренко Руслан (11 ЕЕЕ) в ваговій категорії 84 кг.

Трохи раніше, 16-17 листопада 2017 року на базі кафедри фізичного виховання і спорту відбувся чемпіонат Запорізької області з вільної боротьби  серед чоловіків та жінок. В змаганнях прийняло участь 100 чоловік з Мелітополя, Запоріжжя, Токмака, Енергодара, Кам’янка-Дніпровської, Бердянська, Приморська, Веселого та Приазовського.

І знову наші студенти були на висоті.

І місце – Кисельова Катерина (21 ПТ) в ваговій категорії 75 кг.

І місце – Дехтяренко Руслан (11 ЕЕЕ) в ваговій категорії 86 кг (виконав норматив кандидата в майстри спорту з вільної боротьби).

І місце – Білошицький Іван (11 ГМ) в ваговій категорії 125 кг (виконав норматив кандидата в майстри спорту з вільної боротьби).

ІІ місце – Чепель Юрій (15 МБАІ) в ваговій категорії 70 кг (виконав норматив кандидата в майстри спорту з вільної боротьби).

ІІ місце – Аянот Андрій (12 АІ) в ваговій категорії 74 кг (виконав норматив кандидата в майстри спорту з вільної боротьби).

ІІ місце – Сверіденко Данило (11 АГ) в ваговій категорії 97 кг (виконав норматив кандидата в майстри спорту з вільної боротьби).

Побажаємо всього найкращого нашим спортсменам в наступних змаганнях! Нехай їм посміхається тільки вдача!

Голова СК ТДАТУ, старший викладач кафедри

фізичного виховання і спорту  Артеменко В.В.