23 листопада студентська молодь Мелітополя взяла участь в ознайомчий онлайн-зустрічі «Будуй своє майбутнє». Модератором заходу виступив локальний адміністратор проекту «Розширення можливостей працевлаштування молоді та жінок в Азовському регіоні» в Мелітополі, проєктний менеджер КУ «Агенція розвитку Мелітополя» Олександр Мостовий.

Організатори зустрічі поставили головну мету – ознайомлення зі спеціальностями закладів вищої та передвищої освіти. Адже, від правильного вибору спеціальності, залежить майбутнє кожного. У зустрічі взяли участь понад 500 випускників шкіл Мелітопольщини.

Студентська молодь Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного разом з відділом профорієнтації та довузівської підготовки завжди бере активну участь в усіх масштабних заходах. Центром цієї зустрічі традиційно став Студентський Hub Університету.

Вступне слово взяв голова студради Університету, голова Об’єднаної ради студентського самоврядування аграрних ЗВО Микита Семенов.

Він зазначив, що наш Університет розташований у самому серці міста, навчальні аудиторії та лабораторії оснащені найсучаснішим устаткуванням, мультимедійною та комп‘ютерною технікою. ТДАТУ гарантовано забезпечує студентів проживанням у комфортних гуртожитках, що знаходяться поряд з університетом, а студенти 3-4 курсів мають можливість пройти курси військової підготовки та отримати звання офіцера запасу.

Завдяки відділу міжнародних зв‘язків, у студентів є можливість навчатися та проходити стажування за кордоном, також впроваджено навчання за дуальною формою освіти, коли студент має змогу вчитися та отримувати практичні знання на підприємстві разом із заробітною платнею. Щодо студентського самоврядування, то воно складається зі студентських рад факультетів та студентської ради Університету. Ряди активних студентів постійно поповнюються, бо тут розвиваються лідерські навички та організаторські здібності.

Ніхто краще не може розповісти про спеціальності ніж здобувачі, які на них навчаються. Студенти ТДАТУ, разом з начальником відділу профорієнтації та довузівської підготовки Тетяною Циновською і методистом відділу Ганною Вислогузовою, представили усі спеціальності нашого вишу.

Спікери показали захоплюючий відеоролик про цікаве життя Університету та донесли до учасників зустрічі переваги навчання саме у ТДАТУ, а також зазначили, що підвищити свій шанс вступу на бюджетне місце можна завдяки Всеукраїнським олімпіадам ТДАТУ, участь у яких дає можливість отримати додаткові 20 балів до рейтингу.

Учні шкіл мали можливість поставити свої запитання стосовно умов вступу до нашого Університету. Молодь цікавило, який конкурсний бал потрібен на певну спеціальність, терміни проведення обох турів Всеукраїнських олімпіад ТДАТУ, календар вступної кампанії, необхідний перелік документів тощо. Спілкування пройшло жваво та цікаво.

Проєкт «Розширення можливостей працевлаштування молоді та жінок в Азовському регіоні» реалізується за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Денис Водоп’янов, начальник РВВ «Агро Таврія»,
за поданням відділу профорієнтації