Центром інформаційних технологій і систем регулярно проводиться рейтинг веб-сайтів кафедр університету. Черговий моніторинг було проведено за вебометричними параметрами, наближеними до показників міжнародного рейтингу Webometrics по 27 кафедрах за наступними вебометричними параметрами:

Присутність (PRESENCE). Об’єм сайту кафедри та кількість розміщених документів (5%).
Видимість, прозорість (VISIBILITY). Кількість зовнішніх гіперпосилань на сайт кафедри (50%).
Відкритість (OPENNESS) та науковість (or SCHOLAR). Кількість цитувань публікацій викладачів кафедри, проіндексованих академічною пошуковою системою Google Scholar та бібліографічною реферативною базою даних Scopus (45%).

Лідери:

1 місце – Кафедра технічного сервісу та систем в АПК

2 місце – Кафедра рослинництва ім. професора В.В. Калитки

3 місце – Кафедра обладнання переробних і харчових виробництв ім. професора Ф.Ю. Ялпачика

До десятки кращих також увійшли:

• Кафедра іноземних мов – 4 місце
  • Кафедра електротехніки і електромеханіки імені професора В.В. Овчарова – 5 місце
  • Кафедра мехатронних систем та транспортних технологій – 6 місце
  • Кафедра суспільногуманітарних наук – 7 місце
  • Кафедра комп’ютерних наук – 8 місце
  • Кафедра технічна механіка та комп’ютерне проектування ім. В.М. Найдиша – 9 місце
  • Кафедра вищої математики і фізики – 10 місце