Вокальна студія “Golden Voice” була заснована восени 2019 року з приходом нового керівника. Молода, креативна, надзвичайно талановита Олена Дорошенко із захопленням та ентузіазмом взялася до роботи. Маючи непоганий досвід роботи в цій сфері, Олена Олександрівна за досить короткий термін змогла згуртувати навколо себе учасників, які раніше займалися у вокальному колективі “Music Land” і прагнули продовжити займатися улюбленою справою і надалі. Згодом до новоствореного колективу приєдналися школярі міста та співробітникі університету. Про різноманіття репертуару, його зміст та якість можна говорити, переглянувши виступи учасників на концертах та інших масових заходах, що проводятся як у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного так і за його межами.

Зараз колектив налічує близько 30-ти учасників які розвивають свої вокальні дані у сольному співі та у складі вокальної групи “Golden Voice” і квартету “Сопрано”.

Індивідуальні заняття проходять щодня з 13:00 до 19:00. Колективні – понеділок, середа з 16:00 до 17:30.