Співробітництво та стажування

Національний інститут сільськогосподарських і ветеринарних досліджень (INIAV, Португалія) розпочинає підготовку нової Дії в рамках COST.

Тема майбутньої дії пов’язана з бджільницькою діяльністю, вуликами з медом – ветеринарна та аграрна точки зору, харчовими та лікувальними властивостями.

Мета: сформувати команду дослідників, які бажають брати участь у дослідженні таких тем:

Харчові та лікувальні властивості меду та субпродуктів

Біомоніторинг абіотичних стресорів або антропогенних забруднень у навколишньому середовищі з використанням вуличних продуктів як індикаторів

Хвороби та біотичні стресори, що загрожують колоніям медоносних бджіл

Медоносні бджоли як запилювачі в сільському господарстві та наслідки втрати колоній в аграрних екосистемах.

У разі зацікавленості свої резюме надсилайте CNC на email: oksanakrukevich@gmail.com

POLISHUKRAINIAN SUMMER CAMP

Національне представництво аспірантів Польщі KRD Krajowa Reprezentacja Doktorantów разом з Варшавським економічним університетом SGH SGH Warsaw School of Economics і Варшавським природничим університетом SGGW SGGW / Warsaw University of Life Sciences у партнерстві з Радою молодих учених при МОН України організовує Polish-Ukrainian Summer Camp у Варшаві 10-19 вересня 2022 року. Участь, проживання та харчування безкоштовні. Відбір відбуватиметься відповідно до мотивації, яку зазначить кандидат у google формі. Робоча мова літньої школи – англійська. Докладнішу інформацію Ви можете отримати, адресувавши лист на скриньку laryssa.makaruk@gmail.com.

Просимо         всіх     зацікавлених осіб     заповнити      google форму: https://docs.google.com/forms/d/1Cbb4JxK9ahCjxwfUhlhHWyuinBD7Nx9sZkGq1I3B6Yg/edit

Дедлайн: до 14 серпня включно

Програма Польськоукраїнської співпраці для науковців з України

У зв’язку з трагічними подіями в Україні Фундація польської науки на знак солідарності з нашим сусідом вирішила започаткувати нову ініціативу – Програму польсько-української співпраці. У 2022 році FNP планує профінансувати до 6 наукових проектів у галузі соціальних і гуманітарних наук, які будуть реалізовані спільно парою науковців з Польщі і України. Бюджет кожного проекту тривалістю 12 місяців становить 268 800 злотих – він включає в себе як винагороди заявників, так і витрати на дослідження.

Дедлайн: до 30 вересня 2022 (II конкурс). Більше інформації і деталі статуту програми доступні на сторінці.

Європейське співробітництво в галузі науки і техніки (COST | European Cooperation in Science and Technology)Програма науково-технічного співробітництва COST – це інструмент ЄС для створення та підтримки міжнародних наукових та інноваційних мереж, що називаються COST Actions. Дії COST допомагають зв’язати дослідницькі ініціативи по всій Європі та дають змогу вченим розвивати свої ідеї, ділячись ними зі своїми колегами, що стимулює їх дослідження, кар’єру та інновації.

Науковці від України можуть долучитися до вже існуючої COST ACTION на основі встановленої взаємної вигоди за умови схвалення, можуть бути учасниками вторинних пропозицій на етапі подання, а також стати зовнішнім експертом COST.

Ukraine Scientific Scholarship Program Dresden (UKRAPRO) (Дрезден, Німеччина)

Можливість фінансування спрямована на українських науковців, які вже знаходяться у Німеччини або збираються прибути до Німеччини найближчим часом.

Ми пропонуємо стипендії на 6-12 місяців, а також можливість працювати в дослідницьких групах в IFW Dresden або HZDR на цей період, щоб продовжити свої поточні дослідження. Пропозиція адресована: Докторанти, Постдоки, Старші науковці у галузі

  • Експериментальна та теоретична фізика конденсованих систем
  • Матеріалознавство та хімія

Фінансування включає щомісячну стипендію в розмірі 1700 євро (для докторантів) або 2300 євро (для постдоків і старших науковців) і, якщо потрібно, сімейну допомогу в розмірі до 500 євро на місяць.  Щоб розпочати щомісячну стипендію, стипендіат UKRAPRO має перебувати в Дрездені.

Науководослідна мережа Łukasiewicz (Польща) запрошує науковопедагогічних працівників, які приїхали до Польщі до співпраці в межах науководослідних та дослідно конструкторських робіт у багатьох галузях від логістики й складування, до авіаційних технологій

Якщо Ви вже приїхали до Польщі або якщо прибудете найближчим часом і хотіли б з нами працювати – напишіть нам уже сьогодні. Лукасевич – це мультидисциплінарна дослідна мережа, розміщена у 12 містах держави. У нас працює прибл. 7000 співробітників, у тому й українці. Займаємося науково-дослідними та дослідно конструкторськими роботами у багатьох галузях – від логістики й складування, авіаційних технологій, цифризації та мікроелектроніки, будівництва та енергетики по транспорт і бiотехнологію.

Ми відкриті не лише для науковців та інженерів, але й для осіб із досвідом у виробництві чи в адміністративно-управлінській сфері.

Email:  ukraina@lukasiewicz.gov.pl

Відділ міжнародних зв’язків