IMG_0002 (2)ТДАТУ – сучасний навчальний заклад, в якому органічно поєднуються навчання, дозвілля та  розвиток власних талантів. Саме тому у 2018 році з  появою у ЦКІД молодого художнього керівника  Віталіни Нікітіної,  реалізувалася ідея заснування студентської театральної студії, яка отримала назву «МОСТ».

Молоді, творчі та амбіційні студенти, прослухавши одного разу п’єсу за новелою Стефана Цвейга «Лист від незнайомки» із завзяттям взялися за репетиції. А п’єса, звісно, про любов…Неймовірно прониклива історія жінки, що все своє життя, починаючи з юних років, вірно й віддано кохала чоловіка, а він про це навіть не здогадувався. Раптовий лист від незнайомки, в якому вона розповідає про своє безкорисливе, відчайдушне, всепоглинаюче кохання і пристрасть, стає для нього справжнім одкровенням. Драматична історія життя…

Майже два місяці репетицій і ось, нарешті, подія на яку всі так довго очікували. 9 квітня на сцені ЦКіД відбулася театральна прем’єра. Впродовж 40 хвилин глядачі, затамувавши подих, спостерігали за чарівним дійством. Зворушлива акторська гра Ірини Слободнюк, Надії Шац, Алії Айбетової, Наталії Івової та Сергія Тимка нікого не залишила байдужим. Прониклива новелла Цвейга, хореографія Вероніки Почерніної, музика та пісні Земфіри, Олени Фролової, Марії Чайковської і чудова гра молодих акторів, органічно вплелися у драматургію п’єси.

Вдячний глядач  гідно оцінив наполегливу працю творчого колективу  бурхливими оплесками. Глядачі отримали естетичне і емоційне  задоволення, а молоді актори відкрили в собі нові грані таланту.

Щиро вітаємо  театральну студію «МОСТ» з дебютом і чекаємо на нові зустрічі.

                                                                           За матеріалами ЦКІД