14 листопада 2018 року в науковій бібліотеці пройшов інформаційно-діловий захід «День кафедри» для викладачів кафедри Вищої математики і фізики.

Програма зустрічі включила в себе: перегляд «Видання за дисциплінами кафедри», медіа-довідки «Публікаційна активність викладачів кафедри» та «Наповнення ElarTSATU публікаціями кафедри», статистику звернень до окремих статей науковців кафедри «ТОП-10 переглядів публікацій кафедри в ElarTSATU» та флеш-семінар «Як обрати журнал для публікації?».

Директор наукової бібліотеки Білоцька О. М. привітала гостей і розповіла про місце бібліотеки у сучасному науково-освітньому просторі університету, її інформаційні ресурси, сервіси, технології та  проекти.

В свою чергу, завідувач кафедрою д. п. н. , професор Сосницька Н. Л., зробила презентацію щодо діяльності кафедри Вищої математики і фізики та планів на майбутнє.

З нагоди ювілею завідувача  кафедри д. п. н., професора Наталі Леонідівни Сосницької наукова бібліотека презентувала «Біобібліографічний покажчик публікацій д. п. н., професора Н. Л. Сосницької з 1993 по 2018 рр.». В рамках проекту «Науковці ТДАТУ у Вікіпедії» фахівцями бібліотеки була представлена сторінка д. п. н., професора Н. Л. Сосницької в електронній енциклопедії  – Українська Вікіпедія.

Під час проведення заходу викладачі ознайомилися зі станом забезпеченості дисциплін навчальною і науковою літературою. Для співробітників кафедри був представлений відкритий перегляд літератури.

Інформативні презентації «Публікаційна активність викладачів кафедри» та «ТОП-10 переглядів публікацій кафедри в ElarTSATU» викликали жваве обговорення всіх присутніх.

В рамках заходу, на прикладі наукометричної бази даних Scopus, пройшов флеш-семінар «Як обрати журнал для публікацій?».  Був продемонстрований один із видів хижацьких періодичних видань, які слід оминати.

За підсумками зустрічі співробітники кафедри фахівці бібліотеки висловили надію на подальшу плідну співпрацю.