Викладачі кафедри комп’ютерних наук та здобувачі вищої освіти ОПП «Комп’ютерні науки» не долучились до заходів, присвячених кібербезці.

Захід до Дня кібербезпекиу режимі онлайн відбувся 27 жовтня на кураторській годині групи 11КН. Вступне слово взяв в.о. зав. кафедри комп’ютерних наук Сергій Шаров, який у передмові зазначив основні моменти, що стосуються значення інформаційної безпеки для громадян, підприємств, країни в цілому.

Куратор групи Ганна Гешева розповіла про основні засади кіберезпеки в Україні. Особливу увагу вона звернула на забезпечення інформаційної безпеки, навела практичні поради, що охоплюють багато сфер діяльності людини: як правильно поводити себе в інтернеті, особливості при роботі з операційними системами, безпека електронних фінансів, поводження з персональною інформацією, безпечна робота з мобільними пристроями, безпека в умовах інформаційної війни тощо.

Нагадаємо, що Україна здійснює заходи, присвячені кібербезпеці, з 2018 року. У 2021 році в рамках IV Місячника кібербезпеки в Україні в період з 1 по 31 жовтня відбуваються круглі столи, семінари з питань кібербезпеки та багато інших заходів.

Кафедра комп’ютерних наук