DSC_0046У цьому році факультету економіки та бізнесу виповнилося 26 років! Як його святкували студенти й викладачі? З посмішкою на обличчі, гумором, тільки позитивними та яскравими емоціями!

Винуватців свята та його гостей зустріла аудиторія великого конференц-залу університету, яка була прикрашена яскравими білими та помаранчевими кульками – кольорами факультету, а також цікавими привітальними газетами, яку зробили студенти академічних груп факультету власними руками.

Перш за все, факультет прийняв вітання від ректора університету д.т.н., професора Кюрчева Володимира Миколайовича, який пригадав історію виникнення факультету, зупинився на основних віхах його життя та побажав йому подальшого процвітання.

Свято було б не святом без привітання найважливішої людини факультету – декана факультету к.е.н., доцента Кармана Сергія Вікторовича. Він зупинився на етапах розвитку факультету, з гордістю відзначив перемоги та здобутки викладачів та студентів факультету на протязі 26 років його існування, та з впевненістю наголосив, що найбільші звитяги ще попереду! Планується поповнювати факультет ще більшою кількістю талановитих й перспективних студентів, розширювати підготовчу базу та не зупинятися на восьми спеціальностях!

Також, студенти та викладачі почули привітальні слова від голови студентської ради факультету Марченко Катерини, яка висловила подяку за таку прекрасну можливість для студентів втілювати свої ідеї, бути почутими викладачами, займатися самоуправлінням студентського життя.

Кожна кафедра та студентська рада привітали факультет оригінальними відео, кумедними й зворушливими. Всі охочі брали участь у вгадуванні викладачів по крилатих фразах, притаманних їм рухах, дитячих фото й фрагментах веселих відео.

Ведучі свята, гравці команди КВН факультету «Хорошая команда» Сергій Аксьонов та Олександр Малюга розважали присутніх дотепними жартами та коментарями, тож нудьгувати присутнім не прийшлося ані хвилини!

Усі присутні захоплено аплодували  й вітали рідний факультет із Днем народження!

Бажаючі фотографувалися на фоні яскравих букв ФЕБ вітали один одного у соціальних мережах, обмінювалися враженнями після святкування.

Вітаємо тебе, рідний наш ФЕБ з Днем народження! Бажаємо тобі подальшого процвітання та великих здобутків!

Голова інформаційного відділу студентської ради ФЕБ

Плясецька Вікторія