Для студентів спеціальності «Харчові технології та інженерія» ТДАТУ в рамках реалізації Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва 30 листопада 2016 року було організовано День практичної підготовки з метою підвищення якості підготовки студентів та надання їм практичного досвіду сільськогосподарського виробництва.

Студенти та викладачі відвідали ПАТ «Племзавод Степной».  Господарство спеціалізується на вирощуванні зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур; розведення великої рогатої худоби молочних порід; розведення свиней; оптова торгівля живими тваринами. Для студентів була проведена екскурсія до корівників господарства та цехів з виробництва кисломолочної продукції. Фахівці розповіли студентам про технологію переробки молока, виробництво масла та сиру, а також виробництво м’ясних продуктів.