Студентська рада факультетів АТЕ та ЕНФ відвідали ліцей-інтернат з привітанням зі святом Дня Святого Миколая та прийдешнім Новим 2019 роком.

Кожного року дітлахи  з нетерпінням чекають цього чарівного свята – День Святого Миколая. Навіть дорослі люблять цей день, адже це ще один привід подарувати дітлахам радість.

Вже багато років наша молодь відвідує ліцей-інтернат. І цього року представили дітям чудову казку, де і були акторами чарівної казки.

З привітальним словом та вітанням зі святом  звернувся до дітей ректор ТДАТУ д.т.н., професор, член-кореспондент НААН України Кюрчев Володимир Миколайович.

До Дня Святого Миколая студентська молодь нашого університету підготували для дітлахів багато солодких подарунків, але найголовнішим подарунком стала увага та тепло, яке вдалось подарувати кожній дитині.

У цей день у закладі панували яскраві добрі хвилини чудес та казок, запальна музика, красуня-ялинка та гарний передноворічний настрій. Все це  створювало святкову атмосферу для дітей. Розмаїття карнавальних костюмів вражало: тут були свинка, кіт, білочка, ведмежатко та багато інших цікавих персонажів, але найголовнішим був Святий Миколай. Казкові гості провели безліч різноманітних ігор. Учні разом з героями грали, співали, танцювали. Позитив та життєва енергія панували на святі.

Керівництво ліцею оголосили студентам подяку за організацію дозвілля вихованців та вагомий внесок у справу виховання підростаючого покоління.

Студентська рада щиро дякує кожному, хто долучився до збору коштів на ласощів для дітей, а також усім хто підготував святкову казку.

За матеріалами: заступник голови інформаційного сектору

Гончаренко Єлизавета