Щороку, 14 лютого, у світі відзначається День святого Валентина, або День усіх закоханих. В Україні це свято з’явилося відносно недавно, і одразу стало дуже популярним.

Історія походження Дня святого Валентина оповита численними легендами та міфами. В одній з них йдеться про те, що начебто був такий собі простий римський священник Валентин, якого під час гонінь на християн імператором Клавдієм у 269 році схопили, піддали жорстоким тортурам, а потім стратили. Начебто він не тільки проповідував християнство, але й вінчав за християнським звичаєм молодят. Згодом понівечене тіло Валентина християни поховали в катакомбах біля Фламінієвої дороги.

Наприкінці середніх віків в Англії з’явився звичай у день Святого Валентина надсилати коханій записку з освідченням у коханні. Такі послання почали називати «валентинками», і дівчата навпаки відповідали коханим, називаючи їх Валентинами. Не в останню чергу це було пов’язано зі стародавнім повір’ям, що 14 лютого паруються птахи.

Напередодні Дня усіх закоханих Центр культури та дозвілля ТДАТУ разом зі студентською радою та студентським радіо, вже традиційно, зібрали закохані пари у фойє ЦКІД.

Центр культури і дозвілля