Бринить – співає наша мова,
Чарує, тішить і п’янить.

О. Олесь

Мова – це душа народу, вона залежить від того, як палко ми будемо її любити та бережно плекати. Любити та шанувати рідну мову – обов’язок кожного українця.

Всім відомо, що 9 листопада святкують чудове свято – День  української писемності і мови.  Воно зародилося доволі давно, а офіційно  свято встановлено 9.11.1997 року.

Цей день відзначають в усіх учбових закладах. Таврійський державний агротехнологічний університет не став винятком.

В  стінах рідного університету  кафедра суспільно – гуманітарних наук проводить тиждень української мови. Саме ці викладачі є основними хранителями, які плекають та популяризують рідну мову серед студентів.  І хто, ж як не вони, заслуговують на слова вдячності в цей день. Тому вітання професорсько викладацького складу кафедри суспільно-гуманітарних наук стало традицією для студентського профбюро.

В цьому році актив студентського профбюро ТДАТУ підготував яскравий плакат – вітання та різнокольорові повітряні кульки, як символ чудового настрою. Вітаючи кафедру 9 листопада – лунали теплі і щирі слова вдячності та не менш щирі побажання всім працівникам.

Дякуємо всім, хто піклується про рідну мову, оберігає її та популяризую.

Голова студентського профбюро ТДАТУ

Бончужна Єлизавета