У Таврійському державному агротехнологічному університеті 20 жовтня відбулось свято для випускників середніх навчальних закладів м. Мелітополя, Василівського, Мелітопольського, Гуляйпільського, Більмацького, Якимівського та інших районів Запорізької області. Протягом дня з представниками ТДАТУ та студентами університету поспілкувалось понад 300 учнів 11-х класів.

Метою традиційно урочистого заходу було проінформувати учнівську молодь про університет, дати відповіді на питання щодо вибору подальшого життєвого шляху та ознайомити з особливостями вступної кампанії 2019 року.

Під час інформаційної частини заходу перед випускниками виступили: перший проректор, проф. Скляр О.Г., відповідальний секретар приймальної комісії доц. Чижиков І.О., начальник відділу міжнародних зв’язків  Єфіменко Л.М. Для всіх присутніх виступили студентські колективи центру культури та дозвілля ТДАТУ. Завдяки злагодженій роботі відділу профорієнтації та довузівської підготовки, колективів факультетів, центру культури та дозвілля, структурних підрозділів університету захід пройшов яскраво і динамічно. Деякі гості після завершення концерту відзначили високий професіоналізм та своє стійке бажання стати студентами ТДАТУ і саме тут реалізувати свій творчий потенціал.

У цей день відвідувачам було запропоновано екскурсії до музею, лабораторіям, навчальним корпусам тощо. Із задоволенням гості фотографувались на мальовничому подвір’ї університету, фотозонах факультетів, біля пам’ятника Т.Г. Шевченка. Для учнівської молоді, їхніх батьків були проведені спеціалізовані екскурсії до кожного факультету, де всіх ознайомили зі спеціальностями, особливостями навчання, закордонною практикою та перспективами працевлаштування.

По завершенню усіх етапів святкового заходу гості дякували організаторам та студентам університету за цікаву і корисну інформацію, яку вони отримали протягом дня.