10 вересня 2018 року на стадіоні “Спартак” імені Олега Олексенка відбулося традиційне спортивне свято Таврійського державного агротехнологічного університету “День здоров’я” з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту України. Офіційно свято засновано в 1994 році після виходу відповідного президентського указу. Це свято здоров’я та фізичної активності, присвячене всім спортсменам України – від професійних, до прихильників здорового способу життя, які не лінуються бігати в парку кожен ранок. Це тріумф здорового способу життя і радості від активної фізичної діяльності. Його головна мета – залучення населення України до занять спортом і фізкультурою, а також – пропаганда здорового способу життя.

Близько 70 студентів було залучено до цього спортивного свята, які після активної та цікавої розминки змагалися з бігу на 100 метрів та естафеті 4×100 метрів.

За результатами змагань переможцями стали наступні студенти:

– біг на 100 метрів:

І місце – В’юник Герман (11 Агрономія) – 13,0 секунд

ІІ місце – Ніконенко Олексій (11 Комп’ютерні науки) – 13,1 секунди

ІІІ місце – Зіменко Володимир (11 Агрономія) – 13,2 секунди

– естафета 4×100:

І місце – 54,8 секунди (Дейнега Юрій, Ніконенко Олексій, Семенов Кирило, Семенов Микита – всі 11 КН)

ІІ місце – 56,1 секунди (Бузовський Кирило, Луценко Віталій, Федоренко Антон – 11 КН, Шевченко Андрій – 11 АГ)

ІІІ місце – 57,0 секунд (В’юник Герман, Зіменко Володимир,Зяблов Микола, Панченко Назар – всі АГ ).

Від щирого серця вітаємо переможців та  бажаємо і в подальшому бути найспритнішими, найсильнішими, найздоровішими!

Голова СК “Таврія-Університет” Артеменко В.В., прес-служба ТДАТУ