Найважливіше, що є у людини це її здоров’я, а воно перш за все залежить від фізичної активності. Спорт, всього одне слово, а як багато воно значить. Спорт – це життя, цей вислів знає кожен, але не всі усвідомлюють його значимість. Якщо людина хоче бути красивою, требо займатись спортом. Хоче бути здоровою, знову ж таки спорт.

Спорт – це не від’ємна складова. Саме тому студентське профбюро вже не перший рік проводить соціальні акції до всесвітнього дня здоров’я, який припадає на 7 квітня . Ось і цей рік не став виключенням.

3 квітня була проведена соціальна акція «Зламай цигарку, отримай цукерку». У ході цієї акції,  колектив студентського профбюро обійшов усі місця для куріння на території ТДАТУ та обміняли цигарки на цукерки.

Студенти активно прийняли участь у соціальній акції, та із задоволенням зламували цигарки, обмінюючи їх на цукерки.

Голова студентського радіо

Волкова Ілона