Ректор ТДАТУ д.т.н., професор Кюрчев В.М. проводить велику роботу на громадських засадах. Він з 2010 року по теперішній час – депутат Запорізької обласної ради (ЗОР), член Президії ЗОР, голова постійної комісії «З гуманітарних питань» ЗОР.

В цьому році як і в минулому В.М. Кюрчев за Програмою сприяння виконанню депутатських повноважень депутатами Запорізької обласної ради на 2017-2020 роки та з урахуванням Порядку формування пропозицій депутатів ЗОР, спрямованих на реалізацію заходів, пов’язаних із соціально-економічним розвитком Запорізької області, вирішує найбільш проблемні питання в соціальній сфері міста та свого округу.

3-го серпня В.М. Кюрчев разом з мером міста С.А. Мінько під час виїзної наради міськвиконкому, яку мер проводив разом зі своїм заступником І.С. Федоровим та керівником УЖКГ О.Б. Тегімбаєвим, а також за участі депутата міської ради С.В. Кюрчева, відкрили два нових дитячих майданчики у дворах будинків №№130, 132 і 134 на вул. Гоголя, закуплених за кошти обласного депутатського фонду.

Радість малечі та подяка мешканців району не мали меж!

Раз добром нагріте серце – вік не охолоне. (Т.Г. Шевченко)

Прес-служба ТДАТУ