Ділові ігри – це метод моделювання прийняття рішень у виробничих ситуаціях, що проводяться у групі людей в діалоговому режимі. Проведення ділових ігор допомагає отримати справжні практичні навички, що є надзвичайно корисними у реальному житті.

11 грудня доцент кафедри публічного управління, адміністрування та права, кандидат економічних наук Світлана Плотніченко організувала для здобувачів вищої освіти різних спеціальностей тематичну ділову гру “Ділові переговори: укладення договору” в рамках завершення курсу з дисципліни «Основи професійної етики та етикету».

Студенти підготували власні проекти для покращення життя мелітопольців, презентували їх «нвесторам», а також змагалися за їх симпатію та фінансування. Здобувачі мали нагоду пройти всі стадії укладення договору – від вітання та обміну візитними картками до підписання. В ході гри організатор Світлана Плотніченко робила свої зауваження щодо проблем, що виникали в ході гри, а також пропонувала шляхи їх вирішення.

Наприкінці гри учасники обмінялися думками, зазначили, що їм було дуже цікаво брати участь у такій діловій грі, а також зробили спільне фото на пам’ять.

Факультет економіки та бізнесу