Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного продовжує активну співрпацю з центром надання допомоги для переселенців з Мелітополя «Саме тут».

Нагадаємо, щовівторка та четверга кожен відвідувач центру може отримати вичерпну інформацію щодо особливостей вступної кампанії для жителів тимчасово окупованих та особливо небезпечних територій.

Місяць плідної співпраці не минув марно, за цей час фахівці приймальної комісії ТДАТУ, безпосередньо у центрі «Саме тут», надали косультації понад 50 потенційним вступникам.

Зокрема, стосовно переліку документів, необхідних для вступу; спеціальностями, на яких навчають у ТДАТУ, допомогли правильно скласти мотиваційний лист, зареєструвати електронний кабінет вступника тощо.

Нагадаємо, що отримати косультацію з освітніх послуг можна щовівторка та четверга з 9 до 13 години за адресою: Запоріжжя, проспект Соборний, 9.

Також детальну інформацію можна отримати тут:

? Вступник на Facebook Instagram | Instagram студрада | Telegram | сайті

✏️ Інформація вступнику бакалавр | магістр

? Відео про університет YouTube

⁉️ З питаннями в телеграм-чат

#ТДАТУ #вступ2022 #день_відкритих_дверей #ВступникуТДАТУ #умови_вступу_ТОТ #державнезамовлення #квота2