У спекотний день, 30 липня прийшла сумна звістка – на 91-му році з життя пішов Дмитро Моторний. Пішла з життя мудра і добра Людина, корифей аграрної галузі, Хлібороб з мудрим серцем. Життєвий шлях Дмитра Костянтиновича був взірцем для багатьох поколінь.

Дмитро Костянтинович Моторний – видатний український аграрій і політик, Герой України, двічі Герой Соціалістичної Праці, Заслужений працівник сільського господарства України, Депутат Верховної Ради УРСР 10-11-го скликань, почесний член Української академії аграрних наук.

Для університету Дмитро Костянтинович був не пересічною людиною. Найзнаменитіший випускник нашого навчального закладу, член Наглядової ради університету, почесний професор, друг, порадник, безмежно щира, добра і проста людина.  Ні одна  з важливих подій університету не обходилася без Дмитра Костянтиновича: посвята у студенти, ювілеї університету, зустрічі членів Наглядової ради.. Останній візит його припав на вересень 2017 року – 85- річчя ТДАТУ, де Дмитро Костянтинович був  почесним гостем. Не зважаючи на поважний вік, він піднявся на сцену і дуже щиро, душевно привітав усіх з ювілеєм і прочитав свій вірш «..я хлеб растил, учил растить других..».

В той день бажаючих сфотографуватися з видатним хліборобом було безліч. Нікому не відмовив…

На спомин залишилося багато світлин і теплих спогадів про Велику Людину-епоху, патріарха української ниви.

Співчуття близьким і рідним. Світла пам’ять Дмитру Костянтиновичу. Хай душа його спочиває з Богом.

Прес-служба ТДАТУ