5 березня 2018 р. до факультету агротехнологій та екології завітали голова Веселівської селищної територіальної громади Кіяшко П.М., директори шкіл: Кривко І.А, директор Веселівської різнопрофільної гімназії та Олешко М.П., Веселівська ЗОШ №1.

Селищною громадою була започаткована добра справа – це будівництво теплиць та закладка садів на пришкільних земельних ділянках. Мета подібних інновацій – ознайомлення учнівської молоді з сучасними агроподходами у виробництві овочевої, плодової продукції та формування свідомого підходу у виборі майбутніх професій, саме тих, яких зараз так потребує сучасне село. В ході візиту делегація з Веселівської селищної територіальної громади зустрілися з адміністрацією університету та науковцями кафедри плодоовочівництва, виноградарства та біохімії, оглянули теплиці та лабораторії факультету.

Директори шкіл звернулися з практичними питаннями, щодо підготовки ґрунту в теплицях та під посадку саду, організації овочевих сівозмін в теплицях, підбору адаптованих сортів плодових культур, сучасних методів захисту культур від хвороб та шкідників, оптимального обігріву теплиць та інші питання.

Фахівці кафедри ПОВБХ надали попередні поради, але для більш детального вирішення питань та на запрошення гостей, найближчим часом запланована робоча поїздка до шкіл Веселівської селищної територіальної громади для того, щоб вже в цьому сезоні побудовані теплиці порадували учнів своїми щедрими врожаями та був закладений чудовий шкільний сад.

Інформаційний супровід

к.с.г.н., завідувач кафедри плодоовочівництва,