IMG_005828 лютого 2019 року на запрошення керівництва ТДАТУ була проведена зустріч у вигляді круглого столу з директорами та представниками шкіл Пологівського та Гуляйпільського районів Запорізької областістосовно особливостей навчання у Таврійському державному агротехнологічному університеті. Особливості вступу до ТДАТУ обговорювали директори 23 шкіл.

Університет представляли – ректор, д.т.н., професор, член-кореспондент НААН України Кюрчев В.М.; проректор з НПР, к.т.н., доцент Ломейко О.П.; начальник відділу профорієнтації та довузівської підготовки Циновська Т.Т.; а також декан енергетичного факультету завідувач кафедри електротехнологій і теплових процесів д.т.н, професор Назаренко І.П.; завідувач кафедри електроенергетики і автоматизації д.т.н., професор Діордієв В.Т.; завідувач кафедри електротехніки і електромеханіки імені професора В.В.Овчарова к.т.н., доцент Квітка С.О. та інші представники кафедр, які займаються профорієнтаційною діяльністю. Студентів університету представляв Мінкін Олександр (студент 4-го курсу енергетичного факультету).

Роботу “круглого столу” розпочав ректор університету. Насамперед, він відзначив вагому роль нашого навчального закладу у системі вищої освіти півдня України та наукові, методичні, освітні досягнення, що підтверджується визнаними міжнародними та національними рейтингами.

Керівник відділу профорієнтації та довузівської підготовки ТДАТУ Циновська Т.Т. презентувала гостям інформацію про освітній потенціал ТДАТУ, розвинену інфраструктуру і можливості для творчого та спортивного розвитку студентів. Особливу увагу вона приділила міжнародним зв’язкам навчального закладу, а саме можливості проходження міжнародних практик за кордоном (Франція, Польща, Німеччина, інші країни Європи) та отримання подвійного диплому із навчальними закладами .

Проректор з НПР Ломейко О.П. провів екскурсію факультетом та університетом. Гості побували в музеї університету, навчальних та практичних аудиторіях, побачили навчальне обладнання різних кафедр.

ТДАТУ – один з найпотужніших освітніх центрів, який дає студентам якісні професійні знання у відповідності з вимогами сучасних стандартів освіти. Університет може надати необхідні професійні навички за широким переліком спеціальностей, які затребувані у всіх галузях економіки країни.

Наприкінці ознайомчої поїздки, її учасники подякували керівництву ТДАТУ за змістовну презентацію університету, а ректор, у свою чергу, подякував колегам-освітянам за зацікавленість у спільній плідній роботі із розбудови української освіти на сучасних засадах.

За матеріалами: Кашкарьов А.О., доцент кафедри “Електроенергетика і автоматизація”