Кафедра іноземних мов інформує про проведення інтелектуального змагання  “AGROQUEST ТДАТУ” для учнів старших класів загальноосвітніх шкіл м. Мелітополя та Мелітопольського району.

Збір учасників відбудеться 21 квітня об 11.00 в аудиторії 2.503.

Вимоги до учасників: зручний одяг, телефони, бажання перемагати.

Інструкції:

• Учасники квесту змагаються командами. За бажанням, команда оформлює бейджики з назвою або іменами учасників.
  • Мета команди – побувати на 5 станціях, зібрати 4 конверти з завданнями, дати правильні відповіді на запитання, що містяться в конвертах, та відповісти на запитання станції «Мовна».
  • Команди отримують завдання в конвертах, на яких написана назва станцій.
  • Кожна команда підписує конверт та аркуш всередині. Відповідь команди записують на аркуші із запитанням.
  • Для відповіді замість запису назв можна робити знімки з екрану або фото.
  • У пошуках відповідей можна користуватися гаджетами, телефонувати друзям, розпитувати співробітників та студентів ТДАТУ.
  • Для підготовки учасники можуть завчасно ознайомитися з наступними розділами сайту ТДАТУ: головна сторінка, історія університету, наукова бібліотека, відділ міжнародних зв’язків та приймальна комісія.
  • Збір результатів проводиться у паперовому та цифровому форматі.
  • Команди обов’язково зберігають усі конверти до кінця гри і здають секретарю (а також пред’являють фото і знімки з екрану) після повернення в аудиторію 2.503 для підведення підсумків.
  • Перемагає команда, яка отримає найбільшу кількість балів.
  • Всі команди повинні повернутись в аудиторію 2.503 НЕ ПІЗНІШЕ 12.30