У зв’язку з пандемією на COVID-19, керівництво Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного опублікувало наказ №939 – К «Про продовження карантину та посилення протиепідемічних заходів в університеті».

Зокрема, у документі вказано про посилення протиепідемічних заходів під час організації освітнього процесу в університеті та за умови – в групах не більше ніж 10 осіб, наявності вдягнутих засобів індивідуального захисту: респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, в приміщеннях площею не менше 5 кв. метрів на одну особу та з дотриманням соціальної дистанції, не менше ніж 1,5 метри – та дозволити проведення аудиторних занять.

Для здобувачів вищої освіти з усіх спеціальностей денної і заочної форм навчання 2-4 курсів повного терміну навчання та 2С-3С курсів скороченого терміну навчання першого (бакалаврського) рівня, а також 2 курсу другого (магістерського) рівня – початок занять – з 01 вересня 2020 року.

Для здобувачів вищої освіти з усіх спеціальностей денної і заочної форм навчання 1 курсу повного терміну навчання та 1С курсу скороченого терміну навчання першого (бакалаврського) рівня, а також 1 курсу другого (магістерського) рівня – початок занять з – 14 вересня 2020 року.

У ТДАТУ й надалі буде продовжена термометрія при вході на територію університету співробітників і здобувачів вищої освіти, а також систематична дезінфекція приміщень.

Ознайомитися з наказом можна нижче.

Редакційно-видавничий відділ