Євгену Сєчіну, студенту ВСП «Мелітопольський фаховий коледж ТДАТУ», який бореться з раком крові, дуже потрібні донори крові на плазму будь-якої групи.

Батьки та знайомі хлопця звертаються до всіх небайдужих. На станції переливання необхідно сказати, що кров для Євгена Сєчіна.

Нагадаємо, Євген Сєчін після банального ГРВІ опинився на лікарняному ліжку в онкології і переніс 4 хімії.

Все почалося в лютому 2020 року, коли хлопець захворів на ГРВІ. Після вірусної інфекції у нього збереглося погане самопочуття, були збільшені лімфовузли. Лікарі довго не могли поставити діагноз. Через карантин Євген юнак потрапив в реанімацію дитячої лікарні Мелітополя з дуже низькими показниками крові. І тільки в Запорізькій обласній дитячій лікарні у відділенні гематології у нього виявили мієлобластний лейкоз. З цього моменту почалася боротьба за життя хлопця. В даний час він потребує донорської крові.

Редакційно-видавничий відділ