Щиро вітаю вас із Днем знань – святом мудрості, натхнення та нових відкриттів!

1 вересня – це світле і радісне свято, пов’язане з особливим хвилюванням і очікуванням. Перш за все, цей день хвилюючий для студентів-першокурсників. Для них відкривається незвідана сторінка життя, багата яскравими подіями та враженнями.

Шановні студенти, використовуйте в повному обсязі всі можливості, які надає вам Таврійський державний агротехнологічний університет – навчайтеся, розвивайтеся, пізнавайте світ, досягайте спортивних успіхів.

Крім теоретичних і практичних занять, ви зможете повною мірою реалізувати себе у творчості, спорті, наукових гуртках, органах студентського самоврядування та стажуванні у багатьох провідних країнах світу. Проявіть активність і ви одразу відчуєте, наскільки різнобарвне студентське життя у ТДАТУ!

Бажаю вам продовжувати багаторічні традицій рідного університету, дипломом якого пишається не одне покоління наших випускників!

Великий Чарльз Дарвін говорив так: «Навчитися можна тільки тому, що любиш». Любіть науку, любіть знання – і це вам повернеться сторицею.

Наш університет є тим унікальним середовищем, яке не лише навчає, але й виховує. ТДАТУ – це фах і наука, але обов’язково на фоні високого інтелекту, культури і загальнолюдських цінностей.

Вітаю й батьків наших вихованців, зичу їм терпеливості й порозуміння зі своїми нащадками.

Професорсько-викладацькому складу бажаю плідної роботи, наснаги і терпіння, нових наукових ступенів і звань. Нехай ваша щоденна напружена творча праця збагачує знаннями та мудрістю нові покоління, а вам самим приносить радість і задоволення.

Щастя вам, міцного здоров’я, творчого натхнення та нових успіхів в освітній та науковій діяльності на благо нашої України!

З повагою і найкращими побажаннями,

ректор університету, д.т.н., професор

Кюрчев Володимир Миколайович