Мелітопольська ЗОШ №8 уже три роки поспіль розпочинає новий навчальний рік із серпневої (не)конференції у форматі mini-EdCamp – «Школа на старті. Тренди в освіті 2019-2020 н.р.». Цього року колектив школи розширив формат, запросивши до участі не лише педагогів, а й батьків та учнів школи.

Участь у цьому заході взяла доцент кафедри маркетингу ТДАТУ ім. Д. Моторного – Коноваленко Анастасія. В ході роботи секції експерт розповіла батькам, викладачам та учням  школи про одну з актуальних проблем сьогоднішньої середньої освіти – «Харчування дітей: про що батьки не здогадуються?» Учасники секції дізнались, чому діти стають заручниками маркетингу, та ознайомились із результатами всеукраїнського опитування школярів та їх батьків щодо харчових уподобань дітей. Також присутні дискутували стосовно ролі держави, виробників, родини та школи у процесі формування харчових звичок дітей та їх вплив на здоров’я української нації у майбутньому.

Окрім виступів, експертів на гостей заходу чекало багато цікавинок: флешмоб від учителів, яскраві фотозони, конкурс селфі.

Такі заходи надзвичайно важливі для вдосконалення освітнього процесу.

За матеріалами: к.е.н., доц. кафедри маркетингу

Коноваленко А.С., прес-служба ТДАТУ,

Мелітопольська ЗОШ № 8