Відповідно до тристороннього договору про дуальне навчання, студенти 11 СГМ групи проходять виробниче навчання на машинобудівному підприємстві «Магістральний Дизель». Студенти працюють операторами верстатів з числовим програмним керуванням. Молодь опановує роботу на сучасних верстатах моделей 2206 ВМФ 4 і Okuma.

Відповідальним за дуальне навчання студентів на підприємстві є інженер з техніки безпеки Лук’яненко Олег Тимофійович.

Викладачі кафедри «Технічна механіка та комп’ютерне проектування ім. професора В.М. Найдиша» сприяли укладанню договорів про дуальне навчання для дев’ятьох студентів, за яких відповідає старший викладач Дмітрієв Юрій Олексійович. Він постійно відвідує підприємство, спостерігає за роботою студентів та спілкується с керівництвом.

Дуальне навчання є важливою частиною  навчального процесу і доводить свою ефективність.

За матеріалами кафедри «Технічна механіка та комп’ютерне

проектування ім. проф. В.М. Найдиша»