У Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного активно впроваджується дуальна форма навчання. Вона є реальним шляхом вдосконалення практичної підготовки та головне надання майбутнім фахівцям компетентностей у відповідності до вимог роботодавців.

Дуальне навчання не є виробничою практикою, а є гармонічним поєднанням вивчення теоретичного матеріалу та отримання практичних навиків на виробництві. Наочна перевага дуальної освіти – практика відразу після теорії дозволяє визначити якість викладання теорії. А за потреби – коригувати її прямо у процесі.

На жаль, сьогодні під час карантину теоретичні заняття проводяться дистанційно, а ось на підприємствах студенти механіко-технологічного факультету працювати та навчатися можуть.

Студенти механіко-технологічного факультету, що навчаються за дуальною формою і закріплені за кафедрою МСТТ (куратор доцент Олег Болтянський) працюють на передових сільськогосподарських підприємствах Запорізької, Дніпропетровської та Донецької областей. Це студенти 22 АІ Володимир Барліт (ТОВ «Запоріжжя-АВТО» м. Запоріжжя), Владислав Проскура (СФГ Колеснік В.І. с. Чумаки Томаківський р-н, Дніпропетровська обл.), 11 САІ Денис Бондаренко, Сергій Пуркар, Андрій Хаджиогло (ФОП Соломієнко Р.В. с. Випасне Одеська обл.), Сергій Халявка (агрофірма «Нива» с. Вербове Пологівський р-н, Запорізька обл.), 22 САІ Едуард Трюхан (КП «Таврійськдобробут» с. Таврійське, Оріхівський р-н, Запорізька обл.), 14 МБ АІ Олексій Клименко (ДП «Ілліч Агро Донбас» смт. Мангуш, Донецька обл.), 12 МБ АІ Богдан Войніков (ТОВ Будівельна компанія «Статус Груп» м. Приморськ Запорізька обл.), Сергій Кара (ФГ «Успіх ПЛЮС» м. Оріхів, Запорізька обл.) та інші.

Дуальна форма освіти є дієвим шляхом до підвищення практичної підготовки майбутніх фахівців-аграріїв, і карантин цьому не завада.

За матеріалами сайту кафедри МСТТ