Значною проблемою сучасності є невідповідність знань, які дає система освіти, вимогам ринку, що є основоположними для розвитку світової економіки і загальнолюдського прогресу. Така тенденція притаманна більшості європейських країн і наша країна не є виключенням. Проте низка країн знайшла шлях подолання дисбалансу між системою освіти і вимогами ринку завдяки впровадженню дуальної освіти.

За кафедрою МСТТ закріплено 30 студентів механіко-технологічного факультету, які переведені на дуальну форму навчання. Куратором дуального навчання від кафедри призначений доцент Болтянський О.В.Студенти успішно поєднують навчання в університеті та роботу на сучасних агропідприємствах.

Дуальна форма навчання підготовки фахівців дає можливість для удосконалення практичної підготовки випускників; підвищення якості підготовки до реальних вимог ринку праці; підвищення рівня конкурентоспроможності випускників; посилення відповідальності роботодавців у системі підготовки фахівців.

За матеріалами: кафедра МСТТ