Активне впровадження дуального навчання в освітній процес передбачає періодичне відвідування підприємств де працюють студенти викладачами факультетів. Завдяки цьому викладачі мають змогу дізнатись про процес навчання студентів, їхніх успіхах, поспілкуватися з керівництвом для планування подальшої співпраці.

19 листопада декан механіко-технологічного факультету  Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного професор Кюрчев С.В. разом з завідуючим кафедри ТМКП ім. проф. В.М. Найдиша доцентом Вершковим О.О. відвідали машинобудівне підприємство «Магістральний Дизель», де згідно до тристороннього договору про дуальне навчання проходять практичну підготовку студенти 11 СГМ групи. Зустрічав їх директор підприємства Нестеренко Євген Сергійович, який провів екскурсію, розповів про наявність верстатів з програмно-числовим управлінням та ознайомив з роботою підприємства взагалі.

Нестеренко Є.С. наголосив, що дуже задоволений роботою студентів. Вони показали свою якісну підготовленість до вирішення технічних питань щодо проходження практики за дульним навчанням. Студенти успішно опанували роботу на групі фрезерних станків з числовим програмним керуванням.

Також, разом з деканом та завідувачем кафедрою підприємство відвідали куратор групи Михайленко О.Ю. та відповідальний за дуальне навчання Дмітрієв Ю.О.

За матеріалами: кафедра «Технічна механіка та комп’ютерне проектування

ім. проф. В.М. Найдиша»