Географія практичної підготовки студентів, які навчаються за дуальною формою постійно розширюється. Нещодавно, за ініціативи  проректора з навчальної роботи Ломейко Олександра Петровича, університет заключив договір з товариством з обмеженою відповідальністю «Хавестер», яке розташоване у Первомайському районі, Миколаївської області.  Договір стосується здобуття вищої освіти за дуальною формою, і таким чином вже першого грудня, шестеро студентів 31 АІ та 32 АІ груп механіко – технологічного факультету, після настанов та побажання успіхів від декана факультету Кюрчева Сергія Володимировича, виїхали на підприємство для проходження практичної підготовки, яка триватиме до 27 грудня.

Слід зазначити, що підприємство забезпечує студентів гарними умовами проживання – це і номери гуртожитку, і душові кімнати, а також безкоштовні сніданки, обіди та вечері. Усі студенти зараховані на посади слюсарів і закріплені за робочими місцями і наставниками від підприємства.

На сьогодні, підприємство проводе ремонтні роботи тракторів, комбайнів та сівалок різних марок фірми «John Deere». Студенти не тільки працюють слюсарями з ремонту техніки, але і беруть участь у модернізації окремих вузлів і агрегатів, в їх виготовлені, а це потрібно для розробки конструкторської частини дипломного проекту.

В опануванні навичок ремонтних робіт на підприємстві студентам допомагають і старші викладачі кафедри «Технічний сервіс та системи в АПК» Бондар Андрій Миколайович та Новік Олексій Юлійович, які на даний час проходять стажування на цьому ж підприємстві.

За увесь час практичної підготовки, студенти відпрацюють на більшості дільниць і робочих місцях, що дасть змогу не тільки ознайомитись, а й взяти участь у всьому технологічному процесі ремонту техніки.

За матеріалами: механіко-технологічний факультет