Боротьба з коронавірусом все сильніше впливає на різні галузі діяльності громадян. Призупинена робота навчальних закладів. Без навчання протягом усього життя в сучасному світі не обійтись, адже будь-яка освічена людина має володіти чималим багажем знань. Причому, дуже важливо цей багаж постійно оновлювати, інакше важко буде наздогнати стрімкий перебіг життя.

Адміністрація Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного тимчасово перевела студентів на дистанційну форму навчання, щоб захистити здобувачів вищої освіти і викладачів університету від поширення коронавірусу. У випадку з дуальною освітою студенти поєднують дистанційне навчання в університеті, виконуючи індивідуальні завдання з дисциплін, з навчанням на робочих місцях на підприємствах, закладах і організаціях згідно з тимчасовим режимом їхньої роботи в умовах карантину.

Організація навчально-виробничого процесу за дуальною формою навчання базується на співпраці підприємств, установ, організацій та вищого навчального закладу, що мають взаємні права і обов’язки, які регулюються тристороннім договором між підприємством, вищим навчальним закладом та здобувачем вищої освіти.

Студент 11 МБЕЕ групи Сергій В’юн зараз проходить дуальне навчання у Бердянському РЕМ ПАТ Запоріжжяобленерго. За дуальною формою здобуває освіту і студент 22СЕЕ групи Михайло Розлован. Він перебуває в Одеському морському торгівельному порті «Портофлот».

За матеріалами сайту кафедри електроенергетики і автоматизації