24 жовтня 2018 року завідувачем навчально-методичною лабораторією ВСП “Бердянський коледжу ТДАТУ” Кузь О.Г. та майстром виробничого навчання Луцишиним О.М. було організовано ознайомлювальну екскурсію в рамках дуального навчання на ПрАТ «Бердянські жниварки» для студентів третього курсу спеціальності «Галузеве машинобудування» і викладачів спецдисциплін Засядька А.І. та Салія А.О.

Прат «Бердянські жниварки» — це українське підприємство з виготовлення сільськогосподарської техніки для збирання врожаю зернових і зернобобових культур, а саме жниварок валкових навісних і причепних. Станом на 2017 рік виготовляв 7 базових моделей зернових жниварок, платформу підбірник, пристосування для збирання соняшника і їх модифікації. Один з найбільших виробників і постачальників валкових жниварок в Україні й країнах СНД.

Під час екскурсії студентів ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» ознайомили з передовим виробництвом, розповіли про структуру підприємства та новітні технології, які запроваджуються. Нагадаємо, що ПрАТ «Бердянські жниварки» на сьогоднішній день є одним з базових підприємств, де студенти спеціальності «Галузеве машинобудування» проходять виробничу практику з елементами дуального навчання.