З метою підвищення рівня правової культури та популяризації правових знань під егідою правового дискусійного клубу студентської молоді «Феміда» 18.04.18 року викладачами кафедри суспільно-гуманітарних наук Горбовою Н.А. та Нестеренко О.М. була організована екскурсія студентів групи 11 ХТ факультету агротехнологій та екології до Мелітопольського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України в Запорізькій області.

Під час проведення заходу завідувач сектору з питань організаційно-інформаційної роботи Лариса Фесенко розповіла студентам історію пенсійної справи, про функції і завдання, покладені на органи Пенсійного фонду та особливості працевлаштування на державну службу. Екскурсія по кабінетах бек-офісу дозволила ближче ознайомитись із багатогранністю роботи фахівців Фонду.

Заступник начальника управління Наталія Гребенчук звернула увагу присутніх на пряму залежність розміру майбутньої пенсії від розміру заробітної плати та тривалості страхового стажу. Наголосила, що заробітна плата в «конверті» позбавляє працівника соціальних виплат.

Юним слухачам у фронт-офісі управління було запропоновано переглянули короткий відеоматеріал про можливості використання веб-порталу Пенсійного фонду та зареєструватись на ньому.