Продовжуючи профорієнтаційну роботу, 1 лютого 2019 року ст. викладачем кафедри суспільно-гуманітарних наук Зімоновою О.В. була організована екскурсія для випускників Новомиколаївської ЗОШ до нашого навчального закладу.Зустріч розпочалася з проведення І туру Всеукраїнської олімпіади ТДАТУ. Потім діти відвідали лабораторії та навчальні аудиторії кафедр ТКМ та МСТТ механіко-технологічного факультету, навчальні кабінети кафедри маркетингу (факультет Економіки та бізнесу), лабораторії кафедр ОПХВ та ХТ ГРС (факультети ІКТ та АТЕ).

Дуже зосереджено учні слухали виступи д.е.н., доц. Легезу Д.Г., д.т.н., доц. Самойчука К.О., а також доц. Бакарджиєва Р.О. та ст. викладача Кулик А.С.

І вже традиційно наших гостей пригостили смаколиками, а після зустрічі їх запросили на обід до нашої їдальні. Ніхто з випускників не залишився байдужим після такої насиченої та цікавої екскурсії.

У цей же день завідувач кафедри СГН, доц. Максимець О. М. провела чергову зустріч з одинадцятикласниками Новгородківської ЗОШ та іще раз нагадала про умови вступної кампанії 2019 року. Для залучення майбутніх абітурієнтів у навчальний процес вона провела І тур Всеукраїнської олімпіади ТДАТУ. Після цього перед учнями виступив студент 23МБ АІ Максимець Ілля, який розповів про особливості дуальної освіти в університеті та про закордонну практику, з якої він нещодавно повернувся. Випускники ставили багато запитань, на які одержували вичерпні відповіді. Сподіваємось, що ця робота дасть позитивний результат, і ми побачимо цих випускників серед студентства нашого ТДАТУ.

За матеріалами: кафедра суспільно-гуманітарних наук