Мелітопольська дослідна станція садівництва ім. М.Ф. Сидоренка відома не тільки в Україні, а й за її межами. Продукцію садівництва, створену науковцями станції оцінили споживачі.

Саме тут виводять нові сорти символу Мелітополя, а знедавна географічного бренду – Мелітопольської черешні.

Врамках вивчення дисципліни «Методологія наукових досліджень» викладачами кафедри машиновикористання в землеробстві д.т.н., професором Євгеном Михайловим та к.т.н., доцентом Тетяною Чорною вчора було організовано пізнавальну екскурсію зі здобувачами ступеня вищої освіти 2 року навчання ОС «Магістр» зі спеціальності 208 «Агроінженерія» до Мелітопольської дослідної станції садівництва ім. М.Ф. Сидоренка ІС НААН.

Під час екскурсії присутні ознайомилися з історичними аспектами механізації вирощування продукції садівництва та етапами створення засобів механізації для інтенсивного утримання саду науковцями дослідної станції.

Кафедра машиновикористання в землеробстві