Міжнародний експерт Служби Старших Експертів (SES) професор Вольфганг Крессе (Німеччина), в рамках візиту до ТДАТУ, відвідав кафедру іноземних мов.

Вольфганг Крессе поспілкувався з викладачами кафедри іноземних мов Вікторією Лемещенко-Лагодою та Іриною Кривонос  Вони є авторками навчальних посібників для вивчення курсу «Іноземна мова (англійська) за професійним спрямуванням»   для здобувачів вищої освіти зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

Ці навчальні посібники рекомендовані для проведення аудиторної, позааудиторної та самостійної роботи, у тому числі під час дистанційної та змішаної форми навчання. Розвиток граматичних та лексичних навичок, практичних умінь (говоріння та письма) та навичок розуміння професійно спрямованої літератури англійською мовою є важливими у вивченні студентами іноземних мов.

Професор Вольфганг Крессе зазначив, що наявні видання є зразком іншомовних видань за спеціальністю та порадив замислитись над укладанням фахового термінологічного словника або глосарію, люб’язно запропонувавши свої матеріали.

Нагадаємо, що Вольфгана Крессе було запрошено до ТДАТУ з метою передачі міжнародного досвіду в сфері геодезії та землеустрою та удосконалення освітньої програми за вказаним напрямом.

Кафедра іноземних мов