26 серпня 2021 року асистент кафедри вищої математики і фізики Лариса Халанчук взяла участь, як експертка афілійованої (не)конференції міні-EdCamp Melitopol Development Center 2021 «Кубік Рубіка: головокрутки математичної компетентності», що проходила на базі Мелітопольської спеціалізованої школи № 23.

Під час свого майстер-класу «Незвичайне зі звичайного» Лариса Халанчук продемонструвала незвичайні досліди зі звичайного матеріалу, що можна знайти в будь-якій родині – паперу. Під час проведення експериментів були задіяні учасники майстер-класу, що викликало жваве обговорення методів досягнення поставлених цілей, серед яких були також методи STEM-освіти. Учасники високо оцінили практичну значущість проведених дослідів.

В цьому заході було зареєстровано близько 150 учасників. Принцип дії Edcamp Foundation: сприяти органічному професійному розвитку вчителів у всьому світі через залучення їх самих до участі в цьому процесі. Під час закриття (не)конференції Лариса Халанчук була відзначена подякою за експертний внесок в організацію програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Наталя Сосницька,
завідувач кафедри вищої математики і фізики