З кожним роком все більшої популярності набувають електронні посібники. Це дуже зручно, адже скористатися цим джерелом інформації можна в будь якому місці, де є комп’ютер або гаджет з можливістю виходу до інтернету.

Електронні посібники можуть використовуватися як для самостійної роботи при очному та заочному навчанні. Електронний навчальний посібник при грамотному використанні може стати потужним інструментом у вивченні будь-якого предмету, що забезпечує високий рівень наочності, ілюстративності і високу інтерактивність, нові форми структурованого подання інформації і знань.

Викладачі кафедри ОПХВ ім. професора Ф.Ю. Ялпачика розробили електронні посібники для здобувачів другого (магістерського) та першого (бакалаврського) ступенів вищої освіти спеціальності 133 “Галузеве машинобудування” для вивчення дисциплін “Технологічне обладнання галузі” та “Технологічне обладнання переробних і харчових виробництв“.

Скористатися посібниками можна за посиланнями.

Редакційно-видавничий відділ,

за матеріалами кафедри ОПХВ ім. професора Ф.Ю. Ялпачика