В рамках онлайн-курсу від  Career Hub  і Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» відділ зв’язку з виробництвом ТДАТУ проходить навчання в межах програми “Мріємо та діємо”. Сподіваємося, що навчання допоможе покращити якість кар’єрного консультування  та відкриє нові можливості для наших студентів.
Організатори і партнери: Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток КСВ», Будуємо Україну разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Партнером є Міністерство молоді та спорту України.

Медіапартнером тренінгу є журнал для підлітків «Однокласник».

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

#CareerHub

#Мріємо_та_діємо