Сьогодні студенти Таврійського Державного Агротехнологічного Університету імені Дмитра Моторного відвідали в рамках ознайомчої екскурсії,організованої Центром Кар’єри та працевлаштування ТДАТУ, підприємство МОТОР-СІЧ.
Було проведено екскурсії по виробничим цехам,де нас ознайомили з роботою оператора чпі,дозволили максимально зануритися в деталі виробничого процесу та надали вичерпну інформацію з усіх виробничих та організаційних питань.
Відвідали музей підприємства, занурились в більш ніж сторічну історію заводу.
Висловлюємо подяку керівництву МОТОР-СІЧ за надану можливість. Впевнена в довготривалій та продуктивній співпраці!!!
Цей захід проведено в рамках
Курсу “Кар’єрне консультування для закладів освіти” який організовують експертна платформа Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо»
Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток КСВ», Будуємо Україну разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.
и ещё 11
 242063129_3036920336566872_5455482649931552007_n