Невід’ємною складовою робочого процесу викладача Вищої школи є постійне самовдосконалення. Ми зобов’язані постійно підвищувати свій професійний, загальнокультурний рівні,  педагогічну майстерність, та наукову кваліфікацію. Одним із шляхів цього є відвідування провідних вищих навчальних закладів України і світу.

З метою отримання нових навичок та компетенцій, викладачі факультету енергетики і комп’ютерних технологій (Постол Ю.О., Гулевський В.Б., Попрядухін В.С. та Ковальов О.В.) взяли участь в заході з підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників ЗВО «Освітній десант. Перформанс освітніх майстер-класів», що проходив 30 листопада 2019 року в м. Запоріжжя на базі Запорізького державного медичного університету. Захід спрямований на підвищення кваліфікації науково-педагогічних співробітників ЗВО та популяризацію сучасних підходів у викладанні та навчанні. Співзасновниками заходу стали тренінговий центр «T-Update» та центр розвитку особистості «TrainingBOX».

В ході плідної роботи були підняті питання про нові підходи у викладанні та навчанні й сучасній ролі викладача; теорію поколінь і її вплив на навчання та викладання; компетентності XХІ ст. на думку роботодавців та як їх розвивати в процесі навчання та викладання.

Під час заходу було проведено декілька майстер-класів, в яких наші викладачі прийняли активну участь. Наприклад на майстер-класі Нелі Лебідь (тренер соціально-психологічного тренінгу, фасилітатор, кандидат психологічних наук, доцент, співзасновниця тренінгового центру T-Update, доцент Київського університету імені Бориса Грінченка) “Ефективний зворотний зв’язок в роботі викладача” були підняті питання, як викладачу мотивувати та розвивати студентів, використовуючи ефективний зворотний зв’язок.  Існуючі моделі зворотного зв’язку. Проаналізовано як оцінювати студентів, щоб їм хотілося вчитися далі.

Леонід Ніколаєв (тренер, коуч ICF Ukraine, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний університет імені Григорія Сковороди», засновник центру розвитку особистості «TrainingBOX», бізнес-тренер та консультант компаній «ЕнергоАтом», «EPAM», «Salateira», «СОС Дитячі Містечка Україна» тощо) на майстер-класі на тему “Тренінг як активна форма навчання” майже дві години активно навчав слухачів курсів опануванню моделей тренінгу та формуванню навички перетворювати класичні лекції в тренінгові заняття.

Під час майстер-класів спостерігалися активна робота та зацікавленість учасників, жваві дискусії. Після завершення плідної роботи учасники отримали іменні сертифікати.

Заступник декана факультету енергетики і комп’ютерних технологій  О.В. Ковальов.