Випускники загальноосвітніх шкіл, гімназій і ліцеїв незабаром мають зробити вирішальний крок у бік майбутньої професії. Запитання «Куди і на яку спеціальність» є актуальним для них та їх батьків. На допомогу випускникам поспішають викладачі ТДАТУ.

22 січня 2020 року доцент кафедри Лубко Дмитро Вікторович разом із доцентом кафедри “Бізнес-консалтингу та міжнародного туризму” Краснодєд Тетяною Леонідівною відвідали випускний клас Мелітопольської школи-ліцею №9.

В ході зустрічі зі школярами проведений 1 тур Всеукраїнської олімпіади ТДАТУ з української мови та літератури, проінформовано надана інформація про особливості успішного проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання та вступ до нашого університету у 2020 році, напрями підготовки та спеціальності, надана інформація про освітній хайп, який відбудеться на базі ТДАТУ у 2020 році.

Під час зустрічі всі зацікавлені учні отримали кваліфіковані відповіді на запитання, які виникали під час заходу. Школяри відмітили, що представлена на зустрічі інформація, була актуальною та корисною  для сьогоднішніх випускників школи.

Сподіваємось, що ця профорієнтаційна робота допоможе молоді зробити правильні висновки і вибрати професію, яка буде їм до душі.

За матеріалами кафедри комп’ютерних наук