70Факультет Енергетики і комп’ютерних технологій щиро вітає з ювілеєм д.т.н., професора, завідувача кафедри електроенергетики і автоматизації Діордієва Володимира Трифоновича.

Творчий шлях Володимира Діордієва насичений як у науковій сфері так і у творчій. Наукова робота тісно поєднувалась із участю в оркестрі, який представляв Мелітопольський інститут механізації сільського господарства на європейському рівні.

Вступ до очної аспірантури Московського інституту інженерів сільськогосподарського виробництва у 1980 році дозволив у 1985 р. захистити кандидатську дисертацію на тему «Электрификация и автоматизация процесса очистки зерна в псевдоожиженном слое» (спеціальності “Електрифікація сільського господарства” та “Автоматизація технологічних процесів”).

У 2004 році присвоєно звання професора, а вже у 2013 році захищено  докторську дисертацію «Удосконалення систем керування електротехнологічними комплексами на базі малогабаритних комбікормових агрегатів».

З 1980 по 2019 роки опубліковано 169 наукових матеріалів, отримано 21 патент на корисну модель, під керівництвом Володимира Трифоновича захистилися 8 аспірантів.

Бібліотека ТДАТУ ім. Дмитра Моторного підготувала біобібліографічний покажчик публікацій з 1980 по 2020 роки: до 70-річчя від дня народження.

Вітаємо із ювілеєм!

Бажаємо талановитих студентів, розквіту наукової школи, особистого добробуту, вдячних учнів, друзів та родинного тепла!

Роки мчать, мов сполохані коні,
Як багато Ви встигли зробить!
Вже й пороша посріблила скроні,
Бо життя не стоїть жодну мить.

З ювілеєм Вас щиро вітаєм,
Зичимо здоров’я та добра
І прожити хоч років до ста!

деканат факультету ЕКТ