Викладачі і студенти  факультету енергетики і комп’ютерних технологій Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного плідно працюють використовуючи сучасні форми дистанційного навчання. Навчання відбувається за допомогою навчально-інформаційного порталу ТДАТУ, групової роботи у Viber, відео-конференцій Zoom, Skype та інших додатків, які дозволяють здійснювати зворотній зв’язок зі студентами. Для приймання виконаних завдань або звітів про виконану роботу викладачами активно використовується корпоративна пошта. В даних умовах куратори кафедри електротехнології і теплові процеси знаходяться на постійному зв’язку зі своїми академічними групами, допомагаючи вирішувати організаційні питання, що виникають в процесі дистанційного навчання.

6 травня відбулось спілкування куратора зі студентами 11СЕЕ групи у форматі відео-конференцій Zoom. У кураторській годині взяла участь і керівництво кафедри.

Розглянуті питання апробації технічних можливостей програми ZOOM; аналіз роботи студентів групи на навчально-інформаційному порталі університету; важливість самоосвіти, профілактика зараження коронавірусною інфекцією COVID-19.

Студенти ділились враженнями карантинного життя, обговорювали труднощі, що виникають під час дистанційного навчання.

Куратор 11СЕЕгрупи доцент Гулевський В.Б.