1101-276x18528-го квітня у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбулось засідання ректорату. Воно проходило у режимі онлайн з використанням платформи Zoom. В порядку денному розглядалися наступні питання:

1. Реалізація студоцентрованості та індивідуальної траєкторії здобувачів вищої освіти університету в умовах дистанційного навчання.
2. Про зміну контингенту студентів університету у 2019-2020 р.
3. Про стан працевлаштування випускників університету у 2019-2020 р.
4. Різне.

Проректор з НПР Олександр Ломейко представив презентацію та доповів про виконання навчальних планів студентами всіх факультетів в умовах дистанційного навчання. Він окремо зупинився на кожному пункті “Положення дистанційного навчання у ТДАТУ”.

Начальник навчального відділу Павло Бєляк у презентації доповів про зміну контингенту студентів університету у поточному навчальному році, а начальник відділу зв’язку з виробництвом Віктор Сингаєвський доповів про стан працевлаштування випускників ТДАТУ. Віктор Антонович зазначив, що в 2020 році майже всі випускники, які здобували вищу освіту за освітнім рівнем магістр, отримали направлення на роботу.

З усіх питань, що розглядалися на ректораті, прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.

(Детальныше)

за поданням

Дениса Водоп’янова,
начальника РВВ «Агро Таврія»